Přestěhováno na huhu-blb.blog.cz ... Archivní záležitost x)

~Už nelze se vrátit, darovat svět, Tak roztáhni paže, vítej mě zpět.~

►Jednorazovky

Invaze Muchlorohych chropotalu

je to strasny..vubec se to nepovedlo, hodne se opakujou stejny slova aa je tam toho urcite spoustu na vytknuti xP a...jsem zbyla na icq sama..to je strasna nuda...amateri nevyspali xD chodim kazdej den spat o pulnoci a aktivni jsem uuuplne nejvic xD alee dost kecu..proste mi napiste komenatre prosim, prosim xD jo a vubec to neni vtipny, nazev by mohl byt zavadejici..je to spis kombinace maskombinatniho velkopodniku s bradavickym kravinem x)
______________________________
Venku se setmělo. Slunce zapadlo a lidé se ukládali ke spánku. K půlnoci byla tma jak v pytli a křoví okolo Bradavic se všemožně ohýbalo a kroutilo. O tom však nikco nevěděl. Studenti i učitelé spokojeně vyspávali, nabytí dojmů z velikonoční oslavy. Natolik bezmezně věřili zabezpečovacímu systému Bradavic, že se ani neopovažovali pomyslet, že by mohlo selhat. Nemysleli totiž na muchlorohé chropotali. Těchto "mírumilovných" zvířat si všímal pouze Xenofilius Láskorád se svou dcerou a ty lidé považovali za blázny. Kdo by taky věřil té hovadině o hrocho-kravích psech s rohem uprostřed čela...Jenže všichni se mýlili. Chropotalové nebyli nijak býložravý a ani mírumilovní. Byli to bestie se zuby ostrými jak kudličky s rukojetí ze švestkového dřeva. Svůj roh používali jako "naběrák" na své oběti. Drápy, ostré stejně jako zuby, nenápadně a lstivě vysouvají spod polštářku na čtyřech končetinách. Po celém těle jsou chlupati asi jako krávy a ocasem mohou máchnout tak silně, že by dospělému člověku rozdrtili lebku.

"booo-mooo-chruaa"
"mueee-aaa-CHROP!"
A celé stádo chropotalů vyrazilo vpřed.
Bradavice se otřásli v základech. To probudilo pár žáků. Postupně se vzbouzel celý hrad. Všude po chodbách bylo plno lidí a zavládl chaos. Nikdo nevěděl, co se děje. Ohromné dunění se rozléhalo a několik vratkých dívek dokonce popadalo na zem. Pár odvážných vykouklo z okna. Spatřili obrovské stádo muchlorohých chropotalů, jak se zuřivým zanícením uhánějí na hrad takovou rychlostí, že se z toho radši složili.
Všichni se sešli ve velké síni a Brumbál se snažil žáky uklidnit. Bylo na něm však vidět, že on sám by potřeboval velký kus čokolády na uklidněnou. Tohle se nikdy nestalo. Útoky od černokněžníků by byli snad i lepší než muchlorozí chropotalové. Nikdo totiž nevěděl, jestli vůbec mají nějaké slabé místo, jestli se dají porazit.
Muchlorozí chropotalové sice nemají tak dokonalý mozek jako lidé, ale mezi jednoduchý koloběh potravy se jim vtěsnala velmi užitečná vlastnost. Každý chropotal je výborný stratég. To jim zajistilo tolik území na obživu, že o sobě nemuseli dávat vědět lidem, ale teď se je kouzelníci pokusili vyhubit, protože zjistili, co jsou chropotalové zač. A tak začli svou sálodlouhou večeři.
...
Chropotalové se rozestavili okolo hradu. Každou chvíli narazili svými rohy do zdí. Několik kusů kamení už opadalo. Uvnitř Bradavic se všichni modlili za nějaký nápad. Duchové zběsile poletovali všude kolem - tím jenom prohlubovali všeobecný strach.
Chropotalům se nakonec podařilo prolomit zdi Bradavického hradu. Běželi svými dusavými kroky za lidským pachem. Jakmile doběhli do velké síně, všichni poděšeně vyskočili na nohy a nezapomněli ani zaječet. Někteří duchapřítomně vytáhli hůlky. Chropotalové se až neskutečně divoce rozeběhli proti kouzelníkům. Nabrali na roh několik žáku a odhodili je na druhou stranu velké síně. Brumbál a další učitelé byli nejdříve v šoku, ale pak začli rychle pobízet žáky k úprku. Brumbál stačil vyslat několik kleteb, ale ty ani jednou nezasáhli svůj cíl. Chropotalové útočili dál. Nabírali na rohy, umáčkavali, zadupávali, trhali kusy masa...brzo bylo ve velké síni plno krve a mrtvol. I několik učitelů utrpělo zranění. Chropotalové byli neúnosní. Bylo jich hodně, to především, ale nejhlavnějším pohaněčem do krvavých jatek byla jejich zloba. Jejich nenávist vůči kouzelníkům.
Brumbál vysílal kouzla do všech stran. Dávno ztratilo smysl nějak mířit. Buďto zasáhne chropotala nebo nějakého pochroumaného žáka, který by si stejnak přál umřít. Neměl se rád za tyhle myšlenky, ale byla to svým způsobem pravda. Zahlédl McGonnagallovou, jak odráží útok pěti chropotalů, Snapea, který se branil všemožným zaříkáváním, a spoustu dalších učitelů a někdy i žáků, kteří se snažili vyvořit všemožné štíty, aby vůbec přežili. Cítil, že se blíží konec. Tohle bylo moc, i kdyby se spojili všechny tři kouzelnické školy. Ti chropotalové, kteří se už nevešli do velké síně, naráželi do zdí hradu z venku a zároveň hlídkovali, kdyby někdo proklouzl ven. Hrad se pomalu, ale jistě bortil a i ta minimální obrana, které byli bradavičtí učitelé schopni také. Brumbálovi chyběl kus pravého ramene a pokulhával, Kratiknot měl hluboký šrám na hlavě, Binns tomu všemu přihlížel s pláčem a i ostatní duchové jen seděli na židlích a plakali, sledujíc onu krvavou lázeň. Ozval se výkřik. Brumbál se rychle otočil, aby zjistil, koho dalšího po Snapeovi ztratili. Mcgonnagallová klečela na kolenou, třásla se a chyběla jí levá ruka. Z "ramene" jí tekla krev silným proudem. Vyřídila dva z pěti chropotalů, takže zbylí tři se na ni vrhli. Brumbál, pohlcen náhlou bezmocí výkřiku McGonnagallové přestal vysílat kouzla, hůlka mu vypadla z ruky...toho využili chropotalové. Jakmile uviděli zbylí učitelé a žáci, že ten, který je nabádal, aby bojovali, aby zkusili štěstí, byl teď zahrnut dalšímy chropotaly a pomalu sněden, opustila je naděje...tohle byl konec. Někdo vyslal ještě poslední červený paprsek a pak se všichni odevzdali do hladové chropotalí naruče.

Poslední komentáře
05.05.2008 16:56:20: nevim, nevim, jestli jeste zustavam mezi normalnima xD xD Jinak mohutne dik xD me to prislo udesny ...
04.05.2008 21:41:50: Já z tohodle prostě nemůžu... jak může normální člověk takhle skvěle popsat takhle tragickou situaci...
 
vetsina postav patri J.K. Rowling x)