Přestěhováno na huhu-blb.blog.cz ... Archivní záležitost x)

~Už nelze se vrátit, darovat svět, Tak roztáhni paže, vítej mě zpět.~

~Haf je mocne

Prolog

Vim, nazev povidky je tezce debilni a hodny psychicky labilni osoby...ale ja za to nemuzu, ono me nic lepsiho nenapadlo, kdybyste mel nekdo nejaky navrh, napiste mi ho, ja jsem prazdna jak kvetinac >< snad to neni tak strasne...omlouvam se za chyby, a kdybyste mi nekdo napsal, jak se pise vyvynuty, byla bych vam vdecna ^^
Bye
o_O

 "Hééj Evansováá!" skvělý přivítání. Samo, že to nebylo na mě.

Já jsem Claynová. Isabella Claynová. Lily je moje kámoška a neustále za ní dolejzá Potter. To je ten, co křičel.
Právě se vracím z ošetřovny - nechtějte vědět proč. Lily na mě čekala přede dveřma a Potter hned za rohem. Ach jo. Ale člověk si nevybere.

"No tak Lily, ignoruj ho" doporučení od paní psycho.

" A k čemu mi to bude?" otázka chytré žákyně.

"Za chvíli ho to přestane bavit, uvidíš"

"tss..Hovadina"
       
Tak na tohle jen pokrčím rameny. Když nechce, ať nechce, jeji blbost. Stejně mám pocit,že jí to baví. Každý máme jiné zájmy, já očumování Remuse, jídlo,  nabalování Remuse, doučování s Remusem...uplně nenávidim Cromptonovou. Jenom to jméno by stačilo. Takový krkolomný, fuj.
  
             A dál? To je jasný, snaží se o Remuse a to naprosto brutálně, hnusně, odporně...-

"Belloo, kam zas zíráš?" Lily má pokaždý správný načasování.

Nějakym způsobem mě přeruší vždycky, když začínám s explozí.
A to už jsme stanuli před  chlastamatikem. Ne, pardon, Chlastamtičkou. Tak přezdívám Baculatý dámě, nebo jak si oficialně řiká, páč je v jednom kuse nalitá.

"Víš heslo?"

"Jasně, vždyť jsem prefektka" Aha. Na to jsem zapomněla. Asi mi na tý ošetřovně vymyli mozek. 
  
        Lily zamumlala cosi, co jsem jí vůbec nerozumněla a vchod (pokud se tak dá nazývat asi metrová díra) do našeho královtví otevřel. Měla jsem pocit osvícení. Glóriááá!
Panenko skákavá. Já myslela, že se to nějak změní, že to bude absolutně jiný, překvápko a ono nic. Pořád stejně zlatavý stěny a pořád stejně červený křesla. Nevadí, nač změny, na to jsem se do jednoho svalila. Moje drahá přítelkyně si skákla do ložnice pro knihu, poté zasedla vedle mě, otevřela ten skvost (rozumějte šíleně nudná bichle o tlustočervech) a začla číst. To se u knihy očekává. Bude čtěna. A já řeším blbosti. Ale super blbosti. Hodila jsem nohy na stolek a přežvykovala. Ačkoli v mých ústech žádná žvejka nebyla (chování hodné krávy). Možná bych se mohla blíž představit. Nikdo nikde, takže můžem začít.
   
       Jsem krásná, opěvovaná a vtipná. Mám spoustu kamarádek a všichni muži na škole (ano, i učitelé) na mě letííí. Lepí se na mě jak vosa na bonbón.
Teď jsem pekně kecala.
 
      Nejsem nejoblíbenější. Tak normálně. Nikdo se na mě nelepí, možná občas někdo, ale to hned  jednu dostane (mezi oči, nohy,...). Ostatním holkám připadám divná. Krásná ... jak pro koho,jak kdy, po ránu "nic moc". Humorem neoplývám, jen když jsem zpitá pod obraz (i pod stůl), tak stropím nějakej ten trapas,na kterej si pak vůbec nevzpomenu a divím se, proč se mi celá škola (kolejní tajemství se šíří velmi pomalu) posmívá, chechtá a ukazuje si na mě.
   
     Mám blemcoidni vlasy. Asi o odstin světlejší než má Lily. Ta je má mocně rudózní. Pod lopatky. Jsem jakási hubenost, ale pupek už raší. Můj hrudník je celkem nevyvynut (kurňa, teď jsem asi vážně potratila mozek, páč si vůbec nevzpomínám, jak se tohleto slovo píše, takže ohleduplnost). To zvládám, člověk se musí umět oblíkat.
   
     "Héééj, Evansová!" panno orleánská, ušetři mě. Dneska už podruhý. Grrrr...
Lily nějak mlčí. Ž e by si nakonec vzala mojí psycho radu k srdci?
    
    "Ne, nemiluju tě a nikam s tebou nejdu". Tak nic. Já už myslela, že přišla k rozumu.

Potter měl další nejapný poznámky a Lily to po chvíli vzdala a odebrala se do ložnice, doprovázená mnou, ocáskem, kde se poté složila do postele a jala se rozebírat jeho ctěnou demenci (Potterovu). Celkem nuda a kraviny, ale dobře se mi přitom usínalo.
Poslední komentáře
04.06.2008 15:26:17: smiley${1}smiley${1}smiley${1}smiley${1}smiley${1}smiley${1}smiley${1}smiley${1}
08.05.2008 00:47:54: takovouhle pochvalu budu muset chvily vydjchat xD ty jo,jsi mi uplne vyrazila sipacka xD snazim se p...
07.05.2008 22:00:31: Ou... promin, zapomněla jsem na jméno... a nechci dělat anonyma... :D:D
07.05.2008 21:59:51: Honem honem... hrozně dobře se mi to čte.. píšeš vtipně a poutavě.... takže další kapča by sedla... ...
 
vetsina postav patri J.K. Rowling x)