Přestěhováno na huhu-blb.blog.cz ... Archivní záležitost x)

~Už nelze se vrátit, darovat svět, Tak roztáhni paže, vítej mě zpět.~

~oblibene osobnosti

Robert Pattison

tak a Robert..ja ho proste zeru, miluju a ma uzasny vlasy..proste miluju uplne nejvic jeho vlasy a az pak ksichta x) proste ho zboznuju a myslim, ze presne takhle jsem si predstavovala Edwarda v trilogii Stmivani, Novy Mesic a Zatmeni...mne se proste libi xD→ten zivotopis jsem nekde zkopirovala xD
__________________________________________

Datum narození: 13.5. 1986
Místo narození: Londýn, UK
Znamení: Býk

Robert Pattison se narodil v Londýně 13.5.1986, začal s herectvím ve svých teenagerských letech v Barnes Theater Company v Londýně. Zahrál si ve hře Macbeth v Old Sorting Office Arts Centre a zkoušel také modeling. V roce 2004 dostal malou roli v německé produkci filmu The Ring of the Nibelungs a objevil se ve filmu Jarmark marnosti (Vanity fair) s herečkou Reese Whitterspoon. Hrál také ve filmu The Woman Before in May (2005), ale těsně před premiérou byl nahrazen Tomem Rileyem.
A konečně - v roce 2005 byl vybrán do role mladého čaroděje Cedrika Diggoriho ve filmu Harry Potter a Ohnivý pohár. Cedrik je student Mrzimoru v Bradavicích a Harryho rival. Bojují nejenom o pohár v soutěži tří kouzelnických škol, ale i o srdce Cho Changové.
Times Online ho nazval jako British Star of Tomorrow (Britská herecká naděje, Britská hvězda zítřka), také se říká, že je nástupcem Judeho Lawa. Robertův vzor je ale Jack Nicholson.Robert rád sportuje, má rád snowboarding, fotbal a lyžování. Kromě toho hraje na kytaru a klávesy.

rp

tohle je jeste z Pottera, kde hral Cedrika Diggoryho x)..tady se mi libi uplne mocne x)

zmiram laskou
Žádné komentáře
 
vetsina postav patri J.K. Rowling x)