Přestěhováno na huhu-blb.blog.cz ... Archivní záležitost x)

~Už nelze se vrátit, darovat svět, Tak roztáhni paže, vítej mě zpět.~

~zvasty

ehm? Povině číst x)

A ještě pár maličkostí, než se (pro někoho možná "konečně") vrhnu na psaní kapitol(y).
**

1) Spřátelení s LilyV !!! Nevím, jak je možné, že jsme se nespřátelily dřív, ale to je jedno :D Každopádně jsem jí napsala na blog a ani jsem se neptala, zda mohu a hodila si její odkaz do, kupodivu, odkazů :D :D

2) Nebudu psát do komentářů, napíšu to sem. Všem opravdu hodně děkuju za tu (pro mě) kupu komentářů, kterou jsem nalezla po příjezdu z tábora.

Ehm, pro Kris x) - Podobnost je možná, já to v hlavě tahám asi půl roku, ale tuhle povídku jsem nečetla, pamatovala bych si ji a nepsala na něco podobného příběh. Každopádně ji nehodlám číst, myslím, že by mě to pak upustilo od mého nápadu, o kterém nehlásím, že nebude podobný, třeba se mi povedlo chytnout něco, co napsala i ona autorka Mé jméno, má krev, uvidíš.
Já to prostě číst nebudu, aby mě to nenutilo, nebo neuvádělo v pokušení :D, psát to stejně x) Dufám, že to budeš číst i dál a díky za koment x) x)


A pro ostatní čtenáře, které baví moje "psaní" :D :D - vrhněte se někdo prosimvás na jednorázovku Krvavý kašel :D, celkem ráda bych se dozvěděla, jak jsem dopadla :D :D :D
Žádné komentáře
 
vetsina postav patri J.K. Rowling x)